יש לכם שאלות?

לנו יש תשובות.

זו שאלה חשובה מאוד, התהליך לוקח בין 3-6 שבועות, בהתאם לגודל האתר, מורכבתו ובנוסף שיתוף הפעולה הדרוש לשליחת החומרים והתמונות. אנחנו עושים הכל כדי שהאתר יהיה מוכן כמה שיותר מהר ותוכלו להתחיל לרוץ איתו - תוך כדי זה שהתהליך יבוצע ביסודיות ובמקצועיות המקסימלית. 

חלק מאוד מהותי בבניית האתר הוא תוכן איכותי ממוקד למילות המפתח שאותם תרצו שמנועי החיפוש יסרקו וימצאו את האתר שלכם לפיהן. עבודת כתיבת התוכן היא חלק שלכם במשימה ואינה כלולה בבניית האתר. אנחנו נעזור ככל הניתן בסגנון ובניסוח הכותרות (לאחר שאתם תספקו אותן) כך שיתאימו לעיצוב ולמילות המפתח החשובות. ישנה גם אפשרות להעזר בכותבי תוכן מקצועים שאיתם אנו עובדים בכדי להקל עליכם את המלאכה והזמן הדרוש לכך בתוספת תשלום.

תהליך בניית האתר הוא תהליך אמנותי לכל דבר, שבו ניצור יחד את חלון הראווה שלכם אל  העולם הדיגיטלי והרשת. עם זאת מעבר לכך זהו גם תהליך מסודר וכמעט מדעי בשלבים הדרושים לאתר מצליח. השיטה שלנו פשוטה וברורה, ובסופה התוצאה המוצלחת ביותר. האתר שתקבלו בסוף התהליך ייצג את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר וישאיר את הגולשים עם טעם של עוד. האתר יעזור לכם ליצור המרות ומכירות ויגדיל את התפוקה של העסק למקסימום. תוכלו למצוא כאן עוד על התהליך שלנו בצורה מפורטת.

כמובן- לאחר הגשת האתר בסיום הבנייה, האתר הוא שלכם ואך ורק שלכם. הוא שייך לכם ב100% ולכם השליטה על כל דבר הקשור בו. החל מהאחסון והתחזוקה ועד התוכן והשירותים שתציעו בו.

אינכם מחוייבים להשתמש באחסון שלנו או בשירותי התחזוקה שלנו. מכיוון שהאתר שלכם ב100% אתם מחליטים היכן הוא יאוחסן ומי יתחזק אותו. מה שכן, כנראה שאם החלטתם לעבוד איתנו, תרצו להשאר איתנו בגלל השירות האישי והמקצועי, המחירים ההוגנים והתחרותיים, וכמובן כי אחרי שנעבוד יחד על האתר  שלכם כחודש אנחנו כבר נהיה חלק מכם נכיר כל דבר ודבר בעסק שלכם ונרצה שתצליחו כמה שיותר!

אנחנו גובים 50% מהסכום בתחילת העבודה ו50% בסוף כשנגיש לכם את האתר המוכן סופית אחרי שאישרתם אותו ואתם מרוצים ממנו ב100%! 

בשלב הסקיצה ניתן לערוך את האתר עד התוצאה הסופית כמה פעמים שתחפצו תרגישו ותראו לנכון. מנסיוננו לרוב אנחנו פוגעים בעיצוב מנצח כבר אחרי הגשת הסקיצות הראשוניות, ואחרי כן לעתים ישנם שינויים מינוריים. בכל מקרה כנראה לא תצטרכו יותר מעריכה 1-2 . אחרי תחילת הפיתוח שינויים נוספים יהיו כרוכים בתוספת תשלום בהתאם לשעות העבודה. 

אנחנו נעביר לכם הדרכה מלאה ומקיפה על איך להוסיף ולהעלות תוכן לאתר החדש שלכם, באמצעות אלמנטור תוכנת בונה האתרים הידידותית והנוחה למשתמש! 

אנו לא עוסקים בשיפוץ אתרים קיימים. בשביל להבטיח את האיכות והרמה הגבוהה ביותר עבורכם אנחנו בונים את הכל בסגנון והדרך שלנו בשביל לשמור על אחידות ויסודיות, ולכן לא נקח פרויקט שאנחנו לא התחלנו.

אנו עובדים על התשתית של וורדפרס , הפלטפורמה מספר 1 בעולם לבניית אתרים מהירים אמינים ובטוחים. על גביה אנו נתקין לכם אלמנטור פרו, שהוא בונה האתרים שאיתו אנו עובדים. היתרון שלל אלמנטור מעבר לכך שהוא בונה אתרים טוב ואמין הוא שהוא נוח לשימוש למשתמש הקצה ולכן תוכלו ללמוד בקלות להעלות את התוכן שלכם.

כמובן. במידת הצורך נחתום על הסכם סודיות המבטיח שנשמור את המידע המהותי והעסקי שלכם בטוח איתנו.

עבודת הSEO שלנו תעזור לאתר להיות מאונדקס ומדורג בגוגל בצורה מיטבית. כמובן שכדי להגיע לעמוד מספר 1 בגוגל ולהופיע בתוצאות הראשונות דרושה עבודה של מקדם אתרים מקצועי שזוהי המומחיות שלו. בנוסף תלויה גם תחרותיות הנישה שבה אתם עוסקים. בכדי להגיע לעמודים הראשונים של גוגל לא די בלשתול את מילות המפתח בצורה הנכונה באתר אלא גם לדאוג לבניית קישורים באתרים אחרים, להעלות תוכן לבלוג בצורה שוטפת ועוד דברים נוספים שמקדם האתרים מומחה בהם. אנו עובדים עם מספר מקדמי אתרים מקצועיים שנוכל להפנות אותכם אליהם בסיום בניית האתר.

כן וודאי. תקבלו עם האתר החדש בלוג יפה מעוצב ונקי שיעזור לכם לקדם את התוכן שלכם בכלל הפלטפורמות. כחלק מההדרכה גם נלמד להעלות פוסטים ותוכן לבלוג.