התהליך שלנו

יש לנו 10 שלבים בתהליך לבניית האתר שלכם

האתר שלכם יהיה מוכן בתוך 6-4 שבועות

1

פגישת ייעוץ והכרות

בפגישה נכיר אתכם ואת העסק שלכם, נבנה תוכנית עבודה שמתאימה לכם ונאפיין את סוג האתר שהכי נכון עבורכם. אחרי הפגישה נשלח אליכם סיכום של כלל השירותים שנספק עבורכם עם הצעת המחיר. 

2

הסכם עבודה

נשלח אליכם את הסכם העבודה לאחר הפגישה עם כלל השירותים הכלולים בחבילה שבחרתם, וכמובן ההתחייבות שלנו אחד כלפי השני. אנו גובים 50% מהסכום בתחילת העבודה ו50% בסופה כאשר אתם מרוצים לחלוטין מהאתר ומכל הפיטצ’רים המדהימים שיבואו איתו.

תקבלו מאיתנו עדכונים שוטפים על העבודה

אנו נדאג שתשארו מעודכנים בכל שלב בתהליך ותוכלו לפנות אלינו בשאלות בכל זמן נתון. אנחנו זמינים לכם תמיד! השאיפה שלנו היא שתהליך בניית האתר יהיה תהליך חוויתי ומהנה ונטול לחצים מצדנו ומצדכם.

3

אפיון האתר

אחרי שנבין מכם איזה סגנון אתם מחפשים לאתר, מה תרצו שהוא ישדר ולאיזה קהל האתר פונה נתחיל בעבודת האפיון של האתר, בניית המבנה הכללי והעיצובי הראשוני והתאמתו בצורה מדויקת ונכונה לעסק שלכם ולקהל היעד.

4

תכנון מבנה האתר ואיסוף תוכן

זהו השלב בוא נצטרך אותכם יותר מהכל- לספק עבורנו את התוכן ולתכנן יחד את מבנה האתר הסופי בצורה הנכונה והמאורגנת ביותר. כך האתר יהיה נגיש למשתמש הסופי , דינמי חי ונושם, ויכיל את כל התוכן (התמונות, הטקסטים והמידע) הנכון והמתאים ביותר לשירותים שאתם מציעים.

5

עיצוב האתר

אז אחרי שהבנו את הסגנון שלכם יחד, את קהל היעד הסופי, את מהות העסק שלכם ומצאנו את התמצית של מה שהעסק שלכם חי ובועט – כעת אפשר להתחיל לעצב!

סיימנו לאפיין, לאסוף תוכן ולתכנן את המבנה, וכעת נתחיל לעבוד על עיצוב האתר שלכם בצורה היפה הנקייה והאלגנטית ביותר. 

6

פיתוח האתר

נמשיך לעבוד על כל הפונקציות הסופיות, ההטמעות, עבודת הSEO , הכנסת המיילים למקומות הנכונים, אופטימיזציה והאצת האתר, ועוד כמה פרטים טכניים שיהפכו את האתר שלכם ליותר ממצוין.

נעשה את כל הפעולות הללו כדי שלכם יהיה ראש שקט לחלוטין מהאתר!

7

העלאת האתר לאוויר!

הרגע המיוחל לו חיכינו- האתר עולה לאוויר! נשאר רק לספור את הכניסות והמכירות ,לעקוב אחר התנועה ולהנות מהמחמאות שתקבלו בלי סוף על האתר המדהים שלכם.

 

8

הדרכה להוספת תוכן

אנו ניתן לכם הדרכה מסודרת על איך להעלות ולהוסיף תוכן, לשנות דברים באתר, ולעדכן אותו. אנו נראה לכם איך עושים זאת על גבי המערכת החכמה ונגישה של אלמנטור פרו ואתם תגלו כמה שזה פשוט לעשות זאת. כמובן שבכל בעיה שתתקלו בה אנחנו נהיה כאן בשבילכם.

9

אחסון ותחזוקה

אתם תקבלו מאיתנו אחסון ותחזוקה ל3 חודשים מתנה! בכל עניין או בעיה שתתקלו בה אנחנו נהיה שם בכדי לעזור לכם . בנוסף אנו נדאג לכלל העדכונים והתחזוקה של האתר מאחורי הקלעים בכדי שישאר חי ונושם באוויר ללא תקלות. 3

10

להנות מהאתר החדש!

זהו- השלמנו את התהליך המהנה של בניית האתר. נותר לכם להנות מהאתר, לקדם ולשתף אותו ולקצור את הפירות של הלקוחות והמכירות החדשות שיגיעו בעקבותו.

בואו לקחת את הצעד הראשון

פלאפון

רון 052-8942402

או לחילופין צרו איתנו קשר בכל נושא אחר

פלאפון

רון 052-8942402