החזון שלנו

אנחנו מאמינים שבעולם של היום כל אחד צריך אתר. 

אתר הוא חלון הראווה הדיגיטלי שלנו. כל כך הרבה תחומים מהחיים שלנו עברו למרחב הזה. רשתות חברתיות, בנקים, סופרים, משחקים, רגעים מרגשים וגם כואבים. בסופו של דבר מאז המצאת האינטרנט האנושות השתנתה לחלוטין. יותר קשרים נרקמו וקצב חדש של חיים נוצר. 
לכן בעולם כזה מסחרר כדאי שתהיה לנו הפינה שלנו בים האינטרנט הגדול- שהיא אך ורק שלנו ואנו הריבונים בה. כזו שתייצר לנו נוכחות דיגטלית מרשימה ותקדם אותנו קדימה אל עבר המטרות שלנו. 

המטרה שלנו היא להפוך את המרחב הדיגיטלי ליפה יותר ואמיתי יותר- ולעזור לכם למצוא את מקומכם בו.

world
work_together

עלינו

Spacebay Media היא סוכנות בוטיק לבניית אתרים מודרנים יפים ואלגנטיים. השאיפה שלנו היא לייצר אתרים נקיים לעין, שמעבירים את המהות של האדם או העסק העומד מאחוריהם בצורה אופטימלית וכמובן יעזרו לקדם את השירותים והמוצרים שיש להם להציע. אנו פועלים מתוך רצון גדול לעזור לעסקים להתקדם, לצמוח ולהגיע לגבהים חדשים. בבסיס שלנו אהבה גדולה לבנייה ועיצוב אתרים ולתהליך היצירה בכל אתר מחדש.

על בניית האתר

תהליך הבנייה של אתר הוא תהליך יצירתי לפני הכל. אנחנו מאמינים שבנייה של אתר היא אמנות. אם נבחר להביט על האתר רק ככלי קר שמשרת מטרה אחת- לקדם את עצמנו- נחטא לתהליך. האתר בא גם למלא מקום של אירוח, שכן המבקרים שלנו הם אורחים באתר ואנו רוצים שהם ירגישו באתר שלנו בנוח ורצויים. אם נסתכל על האתר כשילוב של תהליך יצירתי ואומנותי , יחד עם כך שהוא גם פלטפורמה מצוינת לקדם את עסקינו ושירותינו נגלה שהאתר הוא הרבה מעבר לפלייר דיגיטלי. אנחנו כאן כדי ליצור חוויה אצל משתמשי האתר, האורחים שלנו, ולגרום להם להתרגש לשמוח ולהנות בו. 

design inspiration